Από το 1964 η κυρία Παγώνα, με τα χεράκια της και το κέφι της, μαγειρεύει αυτό που ξέρει καλύτερα από όλους τους άλλους: το γαύρο τον ξιδάτο, την ταραμοσαλάτα, τη μακαρονάδα με τα θαλασσινά. Μύρισε θάλασσα! Ο γιος της ο Τάσος, συνεχίζει την παράδοση. Δεν το βάζει κάτω με τις δυσκολίες. Επενδύει στο καλό φαγητό. Επενδύει στο μαγαζί με φυσικά προϊόντα. Κεραμικό δάπεδο ΠΡΟΛΑΤ πάνω στο κύμα. Μύρισε Ελλάδα!
![ceramic-floor-kavos-01](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-011.jpg)
![ceramic-floor-kavos-02](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-021.jpg)
![ceramic-floor-kavos-03](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-031.jpg)
![ceramic-floor-kavos-04](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-041.jpg)
![ceramic-floor-kavos-05](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-051.jpg)
![ceramic-floor-kavos-06](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-061.jpg)
![ceramic-floor-kavos-07](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-071.jpg)
![ceramic-floor-kavos-08](https://www.prolat.gr/wp-content/uploads/2015/09/ceramic-floor-kavos-081.jpg)